SuperSaiyans

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-01 14:44:32

Xingtos

Administrator

ZakonTriady

SuperSaiyans sie rozpadlo, powstal ZakonTriady, wedlug mnie wiele sie nie zmienilo ta sama ekipa wariatow , ta sama atmosfera, tyle ze troche troche poziom gildii spadl, ale za niedlugo pewnie i tak 10 wbijemy i znowu zacznie sie nieszczesne zbieranie na ziemie , ogolnie to ciesze sie, ze w wiekszosci znowu wszyscy jestesmy razem, teraz troche trzeba sie w statach ustatkowac, wiec proponuje wiele wojen


Jeśli nie chce Ci się robić nic dla siebie, zrób coś dla innych

Offline

 

#2 2008-11-02 13:23:05

Re: ZakonTriady

Witam w nowej gildii. Wplacanie expa tylko wedlug uznania zbiorki na ziemie nie bedzie. Wojny beda takie zeby nie zepsuc miejsca wstatystykach tylko polepszyc. Na wojny wchodzimy tylko 45+ po wczensiejszym uzgodnieniu chyba ze sie ma 55+ to bez ograniczen. Na wojnach trzymamy sie kupy. Skrajny entuzjazm nie jest mile widziany. Wszyscy sie znamy od dawna, zrobmy tak zeby gildia tym razem 3mala sie w calosci.


sura weapon

Offline

 

#3 2008-11-02 18:46:14

kunek

Saiyan

Re: ZakonTriady

Ja do Zakonu na razie nie dochodzę. Założyłem swoją na razie "noobową" gildię wraz z kolegami z klasy. Jednak myślę ,że niedługo wrócę.


Jestem jaki jestem jak się nie podoba to WON! :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojagierkapl.pun.pl www.speedwaymanager.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.cs.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl