#1 2008-10-19 10:13:24

Xingtos

Administrator

Osoby

Lista złodziei, oszustów, cziterów itp, którzy utrudniają gre innym
(wpisujcie nick i dlaczego umieszczacie go na czarnej liscie)


Jeśli nie chce Ci się robić nic dla siebie, zrób coś dla innych

Offline

 

#2 2008-10-19 13:24:05

benedikte

Saiyan

Re: Osoby

Silne Cialo jak dobrze pamietam pisal ze konczy gre i chce dac mi 2 fms+8 i +9 i 2 riby tez +8 i+9,ale mu sie nie udalo.sztuczka polega na tym ze zabiera gracza w nazwijmy to ustronne miejsce gdzie nikt sie nie kreci i mowi zeby bron zucic na ziemie, on oczywiscie stoi  wpewnej odleglosci potem nagle podbiega a wystarczy kila krokow i zabiera bron.obserwowalam  jak zalatil goscia jak ze mna mu nie wyszlo.Ja go spotkalm kolo dozorcy w m1,tam za magazynami jest takie wolne miejsce bardzo dobre do kradziezy.bylo jeszce kilku krorzy pisali o skopowaniu miecza lub zbroi ale nie pamietam nikow.

Offline

 

#3 2008-10-19 13:34:15

kunek

Saiyan

Re: Osoby

ruffininja dawny kolega teraz się do niego nie odzywam może nie ukradł dużo ale zawsze... Miał ode mnie kupić instr. jazdy konnej chyba. Za 100k Ja zadowolony wystawiam mu ją na handlu on daje 100k ja biore akceptuj a on ułamek sekundy przed moim naciśnięciem zmienił kwotę na 1k. Po czym szybko akceptował. 99k przepadło ale czegoś mnie nauczyło.


Jestem jaki jestem jak się nie podoba to WON! :-)

Offline

 

#4 2008-10-21 22:46:21

benq10r

SSJ

Re: Osoby

no to tak :
PuMkA8   ale dziś z kumpelą ją wrobiliśmy więc powinna mieć bana, a jak coś to się da następnego ( od czego jest Paint i PhotoShop , jak ja to lubię)

Co do painta to tylko jak sipieszę


Wojownik, Body

Offline

 

#5 2008-10-22 13:29:20

Zarami

SSJ

Re: Osoby

PuMkA8 słyszałam o niej dużo nieprzyjemnych rzeczy, a mi samej chciała wcisąć jakiś kit o kopiowaniu przedmiotów


Wojowniczka, Body

Offline

 

#6 2008-10-22 15:40:06

Re: Osoby

no tak to jest ze niektorzy graja po to wlasnie by oszukiwac Pumka ma caly asortyment sztuczek mnie probowala nabrac na pokazywanie jednej rzeczy a wkladanieprzy handlu innej takiej samej ale mniejszy + i bez bonow (bezwartosciowej) wczesniej probowala prawdopodbnie hacka na "akceptuj" ale cos jej chyba nie wyszlo. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym wyrzucaniem przemdiotow jak koles konczy gre to po co ja mam cokolwiek wywalac? Czy tu chodzi o to ze ty wywal a ja ci powiem co dalej? nie wiem glupie to. Wspolczuje wszytkim oszukanym i apeluje o wieksza uwage w grze.


sura weapon

Offline

 

#7 2008-10-24 01:17:55

Re: Osoby

jeszcze jest 1 ukradl mi riba ale nie pamietam niku ale jak sobie przypomne to dopisze


CRACOVIA ZAWSZE PANY !!!!

Offline

 

#8 2008-10-25 10:11:42

Jorzy

Warrior

Re: Osoby

PuMkA8 do zawodowych złodziei to nie bardzo należy bo ja robiłem specjalnie wszystko tak jak ona mi kazała z tym kopiowaniem broni a od początku wiedziałem ze coś tu nie gra ;] i na końcu napisałem jej że wiem o co w tym chodzi i się spaliła i jak narazie nic do mnie nie ma

Offline

 

#9 2008-11-03 08:57:37

ReNeGaCiK

Saiyan

Re: Osoby

ale PuMkA dostala juz chyba bana


MENTAL

Offline

 

#10 2008-11-03 18:47:24

Go

Nowy

Re: Osoby

Pumka też coś tam próbowała ze mną:D.Ale jak to pech chciał to noob i pisze do wsysztkich do okoła:D

Offline

 

#11 2008-11-04 21:59:21

Re: Osoby

napewno nie za oszukiwanie w handlu bo za to ni ma bana


CRACOVIA ZAWSZE PANY !!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimnazjum13.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.cs.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl