SuperSaiyans


#1 2008-10-06 21:06:43

Xingtos

Administrator

Co wam spalil kowal :)

Piszcie co takiego wam spalil ten... ja go tam lubie no ale nie wszyscy podzielaja moje zdanie...

ja chyba tylko raz sie na niego wkurzylem:

dropla mi zbroja (bodajze lwia) z bonem cos +200 PZ no to dawaj do kowala
+1 lajt, +2 na luzie, +3 spoko, +4 dal rade, chce na +5 a tam (chyba 2 flagi czy kawalek klejnotu, juz nie pamietam)
no to dawaj wyciagnolem z magazynu moj dorobek zycia w postaci 2 srebrnych sztabek (1 - 50k ), kupilem co mialem kupic (tu dodam ze zostalo mi ok 5k + to co potrzebne do ulepszenia) i dawaj do kowala. Nerwowym ruchem palca wskazujacego, klikłem
i buuuuuuuuum ''zawiodles'' wtedy to sie na niego wkur... teraz te 100 k to dla mnie nic, ale kiedys...


Jeśli nie chce Ci się robić nic dla siebie, zrób coś dla innych

Offline

 

#2 2008-10-06 23:04:45

benq10r

SSJ

Re: Co wam spalil kowal :)

A zgadnij co powiedziała matka kowala do ego ojca po porodzie??







ZAWIODŁEŚ


Wojownik, Body

Offline

 

#3 2008-10-07 16:05:43

wieslaw

Warrior

Re: Co wam spalil kowal :)

mi riba na +7 spalil zalamalem sie  i olbrzymi na +6 i inne


woj mental

Offline

 

#4 2008-10-07 17:26:32

Xingtos

Administrator

Re: Co wam spalil kowal :)

mi spalil 2 olbrzymie na +6 ale trzeci sie udal i teraz sobie z nim biegam


Jeśli nie chce Ci się robić nic dla siebie, zrób coś dla innych

Offline

 

#5 2008-10-07 19:17:03

kunek

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

Ja raz lotnełem 2 riby z ezo... poszłem do kowala oba z +0 na +1 ulepszone.. daje na +2 pierwszą sztukę <buf> zawiodłeś... biorę drugą sztukę <buf> też zawiodłeś
A te 2 riby to był na tamte czasy mój dorobek życia potem musiałem zarabiać kase na poty
A oprocz tej histori to jeszcze fms +6...


Jestem jaki jestem jak się nie podoba to WON! :-)

Offline

 

#6 2008-10-08 00:37:57

Re: Co wam spalil kowal :)

Pamietajcie kowal nie pali sprzetu tylko tym co nic nie ulepszają.

kunek nie rozumiem po co ulepszales riby? Gdybys byl wojem i chcial miec riba +9 to bym cie zrozumial. droply ci +0? sa warte po 300k wiec je sprzedaj. dobrze ze teraz juz wiesz

najwieksze zawiodleś uslyszalem w wyniku zmowy kowala (m1) ze zwojem. Otoz mialem fmsa +6 z kd powtorki +3 oraz bonem na szybkosc zaklecia razem ponad 20% i chcialem miec +7 to go zwojem a on mi zawiodles
no to mysle kowal to spoko ziom przewroci mi na +6 a tu kij. w sumie drozsze rzeczy palil ale jakos strata tych 20% na szybkosci zaklecia najbardziej zabolala (byla odczuwalna w grze). Teraz przymierzam sie do ulepszenia krwawego na +7 dobrze ze biala perla jest taka rzadka i droga bo bym tez juz spalil pewnie

Ostatnio edytowany przez FarigCzWiatr (2008-10-08 00:41:23)


sura weapon

Offline

 

#7 2008-10-08 16:46:53

kunek

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

Ale wiesz ulepszenia na +2 riba jest dość proste a kasy przy tym więcej będzie więc próbowałem ale zawiodłem xd


Jestem jaki jestem jak się nie podoba to WON! :-)

Offline

 

#8 2008-10-08 18:26:26

benedikte

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

hej Ja tylko wpisze ostanie ulepszenie,bo reszta to raczej wypracowanie by bylo.biegalam sobie  z fms +5 no i zachcialo mi sie ulepszacmysle dam na +6 dawno nic nie ulepszylam no i zawiodlam.
zostalo mi beganie  zdworecznym na +5.mam 40 lvl mysle zaszaleje kasy tez niezle wypadlo kila ribow ide do kowala ale za miastem zawiodlam 2 razy z barbarzynskim na +5.co sie nabiegalam za innymi bo nie bylo gdzie kupis a i nic nie dropnelo w miedzy czasie.spotykam Kunka dal mi na +2 mysle spalil 2 to teraz luzik.byl luzik spalil na +4.kupilam gdzies barbarzynkiego i ide do maistado kowal,chyba nigdy tak sie nie balam ulepszajac miecz,teraz mam tylko na +5 barbarzynski bo brak kasy i ciezko szirikena+dostac.chyba juz nic nie bede ulepszac.ale to dziwne kowal sprawe spieprzy a mowi ze to JA zawiodlam.A on to co nie zawiodl,to kto splil miecz?Ja czy on?porabana gra.

Offline

 

#9 2008-10-08 20:32:02

Vegeta

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

neoplaci se ulepsac itemki wienkse nez +7 bez bodza bo wielke ryzyko ze spali no chyba ze na mali lvl i ze ne duzo kostuje ale jak ryb abo fms i mas juz na +7 ta tylkom ze bodzem ale jak.

Offline

 

#10 2008-10-09 16:32:11

MrocznySura9

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

Fms +7

I od tamtej pory ulepszam u lepszego kowala, chuj ze drogo, ale wole tam kupywac niz u zwyklego, gdzie nic nie jest pewne...

Offline

 

#11 2008-10-09 22:05:40

benedikte

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

Tak ten droższy sapalil mi 2 miecze a nasz ukochany kowal ulepszył na +5,na nich nie ma żadnej reguły.

Offline

 

#12 2008-10-10 07:34:34

Xingtos

Administrator

Re: Co wam spalil kowal :)

Ja itemki do ok +4, +5 u normalnego, a pozniej jak jakies wartosciowe to u gildijnego:
ulepszylem tak naszyjnik z bialego zlota z bonem na miecze6% i zelazny helm 3% na otrucie


Jeśli nie chce Ci się robić nic dla siebie, zrób coś dla innych

Offline

 

#13 2008-10-10 20:21:48

Vegeta

Saiyan

Re: Co wam spalil kowal :)

ja ulepsilem u zwyklego smocnu na +7 ale to dawno temu

Offline

 

#14 2008-10-11 03:43:33

drago4652

SSJ

Re: Co wam spalil kowal :)

A mi spalil ebony na +7 z dwoma slotami.Smocza z bodziem spapral z+7 na +6 myslalem ze nie bedzie menda to probowlem bez bodzia na +7 i ziadl,po tej porazce kupilem kilka smoczych tez pochlonol i latam w lusce.
P.S.A o reszcie to zal pisac bo z natury ryzykant )))))))))))))))))

Offline

 

#15 2008-10-11 11:42:00

benq10r

SSJ

Re: Co wam spalil kowal :)

Sporo tego było nie liczyłem a co do RIBów to zawsze pali z +1 na +2 mi spalił ok. 6 serio.


Wojownik, Body

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.southtransylvania.pun.pl www.gimnazjum13.pun.pl www.speedwaymanager.pun.pl www.nolibab3.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl